مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۳/۰۳

با حضور مسئولین صورت گرفت:

بازدید از پروژه شبکه بهداشت و اداره راه در فاریاب

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فاریاب، صبح امروز شنبه سوم خرداد ماه با حضور علی نیک نفس فرماندار فاریاب به همراه دکتر حمزه نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی در مجلس شورای اسلامی ، مدیرکل منابع طبیعی جنوب استان و روئسای ادارات شهرستان از ستاد جدید مرکز و شبکه بهداشت شهرستان و پروژه ساخت پل حرمه بازدید شد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری فاریاب، صبح امروز  شنبه سوم خرداد ماه با حضور علی نیک نفس فرماندار فاریاب به همراه دکتر حمزه نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی در مجلس شورای اسلامی ، مدیرکل منابع طبیعی جنوب استان و روئسای ادارات شهرستان از ستاد جدید مرکز و  شبکه بهداشت شهرستان و پروژه ساخت پل حرمه بازدید شد.
فرماندار فاریاب ضمن بازدید از مراحل پایانی ساخت پل حرمه بیان کرد: این پل در ابتدایی محور فاریاب _ حاجی آباد قرار دارد که با هشت دهانه چهار متری و اعتبار 15 میلیارد ریال از اعتبارات استانی که سازه این پل تکمیل شده و آسفالت آن باقی مانده که به زودی تکمیل و به  بهره برداری می رسد.
وی افزود: ستاد جدید مرکز و شبکه بهداشت شهرستان با زیربنای 1100 متر مربع با اعتبار 3 میلیارد تومان اعتبار که یک میلیارد و 700 میلیون تومان آن از اعتبارات ملی و یک میلیارد و 300 ملیون تومان از اعتبارات داخلی دانشگاه علوم پزشکی می باشد که تا چند روز آینده افتتاح و به بهره برداری می رسد.

 

عکس و خبر:سجاد صالحی پور

منبع : فرمانداری فاریاب


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲