مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۳/۰۳

پیام مشترک امام جمعه و فرماندار فاریاب بمناسبت سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فاریاب، حجت الاسلام والمسلمین علی رفیعی امام جمعه و علی نیک نفس فرماندار فاریاب در پیامی مشترک سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را به قهرمانان و جان برکفان دوران هشت سال دفاع مقدس، ایثارگران، جانبازان، خانواده های معظم شهدا و ملت شریف ایران و مردم عزیز شهرستان فاریاب تبریک گفتند.


 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فاریاب،  حجت الاسلام والمسلمین علی رفیعی امام جمعه و علی نیک نفس فرماندار فاریاب در پیامی مشترک سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را به قهرمانان و جان برکفان دوران هشت سال دفاع مقدس، ایثارگران، جانبازان، خانواده های معظم شهدا و ملت شریف ایران و مردم عزیز شهرستان فاریاب تبریک گفتند.
 
متن این پیام به شرح ذیل است:
 
چه زیبا گفت معمار کبیر انقلاب که خرمشهر نه آن خاکی است که ارزش دنیوی دارد بلکه ایمانی است که آخرت را برای مسلمان ساخته و این سرزمین را جزو مجاهدین فی سبیل‌الله به حساب می‌آورد اعتقادی بود.
 
آزادی خرمشهر نمادی از وحدت و همبستگی ملی و حضور شجاعانه مردم در عرصه‌های دفاع از تمامیت ارضی کشور بود. بی شک باورها و نگرشهای اصیل دفاع از حریم ارزشهای ناب این انقلاب را می توان تا ابد برای تمامی آزادی خواهان و عدالت طلبان جهان تفسیر کرد.
 
اینجانبان بدینوسیله فرارسیدن سوم خرداد، سالروز آزاد سازی خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی را به عموم مردم شهید پرور شهرستان فاریاب، خصوصاً خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان عزیز تبریک عرض نموده و از درگاه پروردگار قادر متعال برای ملت بزرگ ایران اقتدار و سربلندی روز افزون و برای شهدای والامقام آزاد سازی خرمشهر، رحمت بی کران و علو درجات مسالت می نمائیم.

 

عکس و خبر:سجاد صالحی پور
 
   

منبع : فرمانداری فاریاب


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲