مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۳/۰۳

پیام مشترک فرماندار و امام جمعه شهرستان فاریاب به مناسبت روز قدس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فاریاب ، به مناسبت روز قدس امام جمعه و فرماندار فاریاب پیام مشترکی صادر کردند .


 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فاریاب ، به مناسبت روز قدس
حجت الاسلام والمسلمین علی رفیعی امام جمعه و علی نیک نفس فرماندار فاریاب پیام مشترکی صادر کردند .
 
متن این پیام به شرح ذیل میباشد :
بسم الله رحمن رحیم
روز قدس به عنوان یکی از آرمان های استکبار ستیزی و مبارزه با امپریالیسم جهانی، یادگار ارزنده ای از امام خمینی (ره) است که هر سال با شور و استقبال بی نظیر مسلمانان جهان برگزار می گردد.
در این روز فریادهای مسلمانان حق طلب بار دیگر علیه جنایات رژیم اشغالگر قدس به صدا در می آید، با اتحاد و یکپارچگی، برائت و اعلام انزجار خود را از این رژیم جعلی و حامی بزرگ آن آمریکای شیطان صفت اعلام می دارند.
 
ملت همیشه سرافراز فهیم و بزرگ ایران بویژه مردم انقلابی شهرستان فاریاب علیرغم مشکلاتی که شیوع ویروس منحوس کرونا برای برگزاری تجمعات ایجاد نموده است با مددجوئی از خداوند متعال و حضور در فضای مجازی به شکل ارزنده تری این روز بزرگ را احیا و گرامی خواهند داشت تا در فضایی عاری از تجمعات نیز با زنده نگهداشتن این آرمان بزرگ یعنی قدس کبیر حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین و خشم و نفرت خود را از رژیم غاصب صهیونیسم اعلام خواهند داشت.
بی شک این دشمنان شیطان صفت باید بدانند وعده خداوند برای از بین رفتن قوم ستمگر و ظالم دور نیست و به واسطه خون شهید قدس ، حاج قاسم سلیمانی و رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری در آینده‌ای نزدیک شاهد فرو پاشی این رژیم خونخوار و آزادی قدس شریف خواهیم بود .
به اطلاع مردم شریف فاریاب میرساند، با توجه به شیوع موج دوم ویروس کرونا، راهپیمایی روز قدس به سبک سالهای قبل برگزار نمیگردد، و پس از اقامه نماز جمعه در محل مسجد جامع شهر فاریاب برگزار میشود.
لذا خواهشمند است در صورت شرکت در نماز جمعه  ماسک، دستکش، سجاده و مهر نماز شخصی به همراه داشته باشید
 

 

عکس و خبر:سجاد صالحی پور

منبع : فرمانداری فاریاب


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲