مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۴/۰۱

غبارروبی گلزار شهدای فاریاب به مناسبت هفته قوه قضائیه

به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضاییه ،گلزار شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس در فاریاب غبارروبی، عطر افشانی و گلباران شد.


 
به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضاییه ،گلزار شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس در فاریاب غبارروبی، عطر افشانی و گلباران شد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فاریاب، صبح امروز یکشنبه اول تیر ماه ، با حضور امام جمعه، فرماندار، رییس حوزه قضایی،شهردار، مسوولان اجرایی و انتظامی، کارکنان دادگاه شهرستان و جانبازان و ایثارگران در گلزار شهدای و گلزار شهدای گمنام شهرستان برگزار شد.
 
شرکت کنندگان در این مراسم باشکوه با غبارروبی و گلباران مزار شهدا، ضمن قرائت فاتحه و تجدید پیمان با آرمان های والای انقلاب، به مقام شامخ شهدای گلگون کفن این شهرستان ادای احترام کردند.
 
از یکم تا هفتم تیرماه بمناسبت سالروز شهادت آیت الله دکتر شهید بهشتی (ره) و جمعی از یاران انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) به عنوان هفته قوه قضاییه نامگذاری شده است.
 
شهید بهشتی نخستین رئیس قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران در روز هفتم تیرماه سال ۱۳۶۰ به همراه ۷۲ نفر از اعضای حزب جمهوری اسلامی به دست منافقان کوردل به شهادت رسیدند

 


منبع : فرمانداری فاریاب


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲